Gezilecek YerlerBungalov

En İyi Bungalov Evleri Listesi ve 2024 Fiyatları

Turistik ve konaklama amaçlı ziyaretleri oldukça seven insanların yoğun olarak ilgi gösterdikleri ve tavsiye ettikleri en iyi 10 bungalov evi, insanların ilgili seyahat planlamalarında onlara seçim konusunda oldukça yardımcı oluyor.

Bungalov evler, doğayla iç içe olmak isteyen ve sıradan yaşam alanlarından farklı bir yerde konaklamayı arzu eden insanlar tarafından sıklıkla tercih edilirler. Hem görüntüsü ve hem de insanlara sağladığı güzel konfor itibariyle bu tasarımda evlerin oldukça hoş birtakım yönleri vardır.

En İyi Bungalov Evler

Yurtdışında olduğu gibi Türkiye’de de insanlar birbirinden güzel bölgelerde çeşitli zamanlarda konaklayacakları birçok bungalov evi bulma şanslarına sahiptirler. Oldukça güzel mimari fikirlerle dizayn edilmiş bu tür evlerde istenildiği kadar kalınması mümkündür.

Çünkü bazı bölgelerde bungalov evlerde konaklamaya dair sürekli olarak aktif bir şekilde güzel nitelikte hizmetler insanlara sunuluyor. Bundan faydalanarak insanlar kendi yaşamsal planlamalarına göre istedikleri süreler zarfında bu hoş ve şirin evlerde rahatlıkla kalıyorlar.

En İyi 10 Bungalov Evi

  1. Bungalow Bodrum – Muğla/Fethiye
  2. World Deluxe Bungalov – Sakarya/Sapanca
  3. Sapanca Art Bungalov – Sakarya/Sapanca
  4. Greenwood Bungalov – Antalya/Kalkan
  5. Ağva Teras Garden Bungalov – İstanbul/Şile
  6. Villa Bird House – Antalya/Kalkan
  7. Ali’s Bungalow – Antalya/Kaş
  8. Göcek Bungalov – Muğla/Fethiye
  9. Kartepe Bungalov – Sakarya/Sapanca
  10. Küçük Çiftlik Bungalow – İzmir/Selçuk

Her bir bungalov evin bulunduğu konum ve yer farklı türlerde çevresel güzellikleri bünyesinde barındırdığı için karar vermek pek kolay olmuyor. Ancak en çok önerilen ve sevilen yerler üzerine araştırmalar yapınca ilk gidilecek bungalov evler konusunda insanlar güzel bilgilere sahip oluyorlar.

Türkiye’de oldukça geniş bir çeşitlilikle birbirinden güzel ve hoş bungalow evler bulunuyor. Onlar arsından bir tercih yaparken gezilecek diğer yerlere yönelik de bir planlama ortaya çıkarmak gerekiyor. Çünkü konaklamanın yanı sıra çevredeki başka güzellikleri de birçok insan daima keşfetme heyecanı içerisinde oluyor.

Bungalow Bodrum

Bungalow Bodrum evleri oldukça rağbet gören ve sevilen bir yapıya sahiptir. Ulaşım konusunda çok fazla bir zorluk çıkarmayan bu yer, insanların güzel bir deneyim yaşamalarına en elverişli olan yerler arasındadır.

Bungalow Bodrum Evleri

Bungalow Bodrum evleri olduğu yerde birbirinden farklı bazı kafe ve restoran alanları bulunuyor. Bunun yanı sıra burada kalan insanlar iyi bir kahvaltı hizmeti de alıyorlar. Çamaşırhane hizmetlerinden internet ve isteğe bağlı diğer ek hizmetler de burada mevcut bulunuyor.

Evlerde odalara giriş saati olarak 13:00 civarları belirlenmiştir. Odalardan çıkış için ise belirlenen saat, 12:00 zaman dilimleridir. Bu süreler zarfından kurallara uyulması önemlidir.

Bungalow Bodrum evlerin şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 9 km civarlarındadır. Milas olarak duruma bakıldığında ise bu uzaklığı ise 35 km mesafesindedir.

World Deluxe Bungalov

Sakarya Sapanca bölgesinde bulunan World Deluxe Bungalov evleri de yine tercihe uygun bir diğer güzel seçenektir. Rahat konaklamaya son derece elverişli ve sakin bir ortama sahip olan bu evlerde kalmak için önceden uygun şekilde bir rezervasyonun yapılması yeterlidir.

World Deluxe Bungalov

World Deluxe Bungalov Sapanca’da göl manzarasına eşlik eden oldukça hoş bir konumda bulunuyor. Oldukça temiz ve ferah bir doğa ortamı içerisinde insanların güzel zamanlar geçirmelerine olanak tanıyor. Yazın veya isteğe göre kışın insanların burada kalmaları mümkün oluyor.

World Deluxe Bungalov evler wifi erişiminin yanı sıra çocuk parkları, restoranlar ve ortak birtakım havuz alanları barındırıyor. Bunun dışında gelen misafirlere çay, kahve ve sular tamamen ücretsiz şekilde havuz alanında sunuluyor. Paintball, at biniciliği ve off road gibi hoş etkinliklere istenirse ücretli olarak katılım sağlanıyor.

Evlerde müşterilerin giriş ve çıkış saatleri 17:00 olarak belirlenmiştir. Durumla alakalı bir esneklik olup olmadığını öğrenmek için rezervasyon yaparken yetkili birimlerden buna yönelik bir bilgi talep edilmesi uygundur.

Bungalov evlerin Sapanca merkeze olan mesafe uzaklığı 4 km’dir. Bunun yanı sıra şehir merkezine tam uzaklık mesafesi ise 30 km civarlarındadır.

Sapanca Art Bungalov

Yine Sakarya’da Sapanca ilçesinde konumlanan Sapanca Art Bungalov evler de harika bir çevre görselliğine sahip olarak insanlara eşsiz anlar yaşatmaya hazır bir durumda bulunuyor. Şehir merkezine çok uzak kalmayan bu yer de yine iyi bir bungalov ev deneyimi yaşamaya fırsat tanıyor.

Sapanca Art Bungalov

Sapanca Bungalov yaz ve kış konaklamasına uygun bir başka bungalov ev olarak bu da insanların güzel tercihleri arasında bulunuyor. Sapanca’nın göz alıcı gölüyle yine bir arada olan bu bungalov ev de hoş bir deneyimi insanların yaşamalarını sağlıyor.

Alanında minibar, wifi, mutfak, mangal yeri ve Tv izleme olanakları insanlara sunuluyor. Duş ve jakuzi konusunda da herkesin rahat edeceği şekilde burada oldukça güzel imkânlara yer veriliyor.

Evlere konaklama yapacak kişilerin en erken 14:00 civarlarına kadar check-in işlemlerini yerine getirmeleri gereklidir. Check out işlemi için ise en geç olarak saat 11:00 veya bunun öncesine kadar tüm her şey tamamlanmalıdır.

Konaklama yeri ile Sakarya merkez arasında 30 km’lik bir mesafe bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı ile arasındaki mesafe 120 km ve Sapanca’ya uzaklık ise 5 km civarındadır.

Greenwood Bungalov

Greenwood Bungalov evler Antalya Kaş ilçesinde mevcut bulunuyor. Sahip olduğu manzara açısından bu evler de yine hoşça vakit geçirilmesine iyi bir olanak tanıyor. Doğanın sıcaklığını en derinden hissetmek için Kaş’ta bulunan bu yer de ziyaret edilesi en güzel seçeneklerden bir konumunda bulunuyor.

Greenwood Bungalov

Greenwood Bungalov evler, dağ manzarasından hoşlanan insanların tercih ettikleri güzel yerlerden biridir. Etrafa bakıldığından burada hemen her yerin ormanlarla, yeşilliklerle ve dağlık bölgelerle kaplandığına tanıklık ediliyor. Doğanın temiz ortamı içerisinde insanların keyifle burada harika yürüyüşlere çıkmaları mümkün oluyor.

Ev ortamında Amerikan tarzı mutfaklar bulunuyor. Banyolar giriş katta yer alıyor. 1 yatak odalı 2 kişilik kapasitesiyle bu bungalov evler güzel bir ortamda insanlara vakit geçirme fırsatını sunuyor.

Ev alanlarına giriş için yetkili kişilerce giriş saati 10:00 şeklindedir. Çıkış için ise 16:00 civarları baz alınmıştır.

Antalya şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 20 km’dir. Oraya ulaşım konusunda şartlar oldukça rahat ve seyahate elverişlidir.

Ağva Teras Garden Bungalow

Ağva Teras Garden Bungalow evler, İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva semtinde yer alıyor. Oldukça hoş bir yerde konumlanan ve İstanbul’da olma ayrıcalığını veren bu konaklama yeri de insanlar tam istedikleri gibi güzelce bir konaklama olanağını tanıyor.

Ağva Teras Garden Bungalow

Ağva Teras Garden Bungalov evler de yemyeşil, göz alıcı ve doğa manzarası açısından çok harika bir ortamla insanları bir araya getiriyor. Ağva Bungalov Evleri Göksu Nehri’ne çok yakın bir yerde bulunan bu bungalov evler, insanların tam bir huzur içerisinde vakit geçirmelerine fırsat tanıyor.

Hizmet noktasında şömine ve jakuzi gibi güzel olanak bulunuyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Ücretsiz şekilde kahvaltı yapılıyor. Restoran hizmeti almak isteyen kişiler için bu olanak da onlara sağlanıyor.

Konaklama alanında müşteriler için giriş ve çıkış saatleri olarak 14:00 ve 12:00 belirlenmiştir.

Konaklama tesisi, şehir merkezine oldukça yakın bir mesafedir. Yaklaşık 3 km bir mesafe ile alanda kalan kişiler gerektiği durumlarda merkez noktasında kolaylıkla ulaşıyorlar.

Villa Bird House

Villa Bird House oldukça güzel ve hoş görünümlü Amerikan tarzı mutfak dizaynına sahiptir. 1 adet çift kişilik yatlar burada mevcuttur. Wifi erişim hizmeti vardır. Televizyon, uydu alıcısı, ütü, bulaşık makinesi, birçok gerekli mutfak aleti ve otopark hizmetleri de burada ziyaretçilere sunuluyor.

Villa Bird House

Villa Bird House evleri dağ, yeşillik ve iyi bir doğa manzarasıyla iç içedir. Genellikle balayına çıkmak isteyen çiftlerin tercih ettiği hoş bungalov ev alanlarından biridir. Muhafazakâr yapıda bir hizmet burada sunuluyor.

Evler oldukça güzel ve hoş görünümlü Amerikan tarzı mutfak dizaynına sahiptir. 1 adet çift kişilik yatlar burada mevcuttur. Wifi erişim hizmeti vardır. Televizyon, uydu alıcısı, ütü, bulaşık makinesi, birçok gerekli mutfak aleti ve otopark hizmetleri de burada ziyaretçilere sunuluyor.

Villa Bird House tesisine girmek isteyenler öğlen 16:00 civarları ve çıkış için ise sabah 10:00 vakitlerini esas almalıdırlar.

Tesisin şehir merkezine ortalama 17 km mesafesindedir. Havalimanına varış için ise 140 km’lik bir yol kat edilmelidir. Plajlara erişmek için ise yine 16-17 km civarları bir mesafenin olduğu bilinmelidir.

Ali’s Bungalow

Antalya’da öne çıkan bir diğer güzel bungalov tasarımındaki evler ise,  Ali’s Bungalow adlı bir tesiste yer alıyorlar. Kaş bölgesine ziyaret yapanlar orayı gezdikten sonra eğer şirin ve manzarası iyi olan bir alanda konaklamayı istiyorlarsa bu tesisteki hoş şekilde dizayn edilmiş evler onların beklentilerini oldukça memnun edici bir biçimde karşılar.

Ali’s Bungalow

Evlerin bulunduğu konumdan Antalya’nın güzel ve doğal manzarasını insanların izlemeleri mümkün oluyor. Şehrin ışıkları altından geniş bir manzaradan ortamı hoşça izlemek burada mümkün oluyor. Otantik bir anlayış çerçevesinde dizayn edilmiş odalar, ziyaretçilerin diğer yerlere göre daha farklı bir atmosferde bulunmalarını sağlıyor.

Konaklama tesisinde özel ısıtma tesisinden klimaya, düz ekran Tv olanağından wifi hizmetlerine kadar birçok ihtiyaç duyulan olanak mevcut bulunuyor.

Çok beğenilen tesisinde ücretsiz giriş için 14:00 ve 22:00 zaman aralıkları belirlenmiştir. Buna ek olarak çıkış saati ise 12:00’ye kadar yine ücretsizdir.

Ali’s Bungalow tesisi şehir merkezine yaklaşık 122 km civarı bir mesafede bulunuyor. Kişisel araçlarla daha uygun zaman dilimlerinde bu tesise rahatlıkla varılabiliyor.

Göcek Bungalov

Fethiye Göcek Bungalov evler, seyahat konusunda tercihi Ege olan kişilerin kalacağı güzel yerlerden biridir. Muğla bölgesine ilgisi olan ve orada iyi tasarımda ve çevresel koşulları son derece iyi bir yer aramayı isteyen kişiler Fethiye Göcek Bungalow evlerde kalmayı düşünebilirler. Güzel ve temiz bakımlı ortamının olmasının yanı sıra sosyal alandan uzak bir yerde konumlanması itibariye bu yer hoş seçeneklerden biridir.

Göcek Bungalov

Evler, Ege’nin en temiz ve ferah havasında insanların keyifle zaman geçirmelerine olanak tanıyor. Şehrin gürültüsünün çok fazla ulaşmadığı bu yerde insanlar son derece sakin ve dingin bir ortamda konaklama imkânlarından rahatlıkla faydalanıyorlar.

Ev ortamında wifi, çocuk oyun parkı, özel otopark ve mesafeli bir konaklama imkânı vardır. 6 adet büyük ve 8 adet ise küçük bungalovlar arasından istenileni insanların ilgili rezervasyonları aşamasında seçmeleri mümkün oluyor.

Göcek Bungalov tesisine giriş zamanı için belirlenen saat, 14:00’tür. Öte yandan çıkış için ise 12:00 civarı esas alınmıştır.

Konaklama alanı, Fethiye merkeze 20 km, Dalaman Havalimanı’na 25 km ve Göcek merkezine ise 3 km mesafesindedir.

Kartepe Bungalov

Kocaeli ilinde bulunan Kartepe Bungalov evler de oldukça elverişli bir yerde konumlanmış görünüyor. Çevresel şartlarının yanı sıra şelale ve tren geçen hatlara yakın olması da bu evlerin bulunduğu ortama çok farklı bir hava katıyor.

Kartepe Bungalov

Bungalov evlerde iyi bir güvenlik sistemi bulunuyor. Kendisine özgü bir tasarımsal mimariye sahip olan bu hoş evler de doğayla tam olarak iç içe bir konumda bulunuyor. Burada insanlar yeri geldiğinde doğa yürüyüşlerine çıkarak temiz havayı soluyorlar. Ayrıca Maşukiye Şelalesi’ne yakın olması da yine insanlar için güzel olanakları ortaya çıkarıyor.

Otopark olanakları, mutfakla ilgili pek çok farklı araç gereç, ücretsiz yiyecek ve içecekler hizmetleri veriliyor. Bu alanda şömine ve geniş bahçe alanı gibi yerler de mevcut durumdadır. 1+1 şeklinde tasarlanana evler 4 kişinin kalmasına uygundur.

Tesis kurallarına göre konaklama yapacak kişilerin 14:00 civarlarında tesise giriş yapmaları mümkündür. Çıkış için saat 12:00’dir.

Kartepe Bungalov evleri Kocaeli şehrinin merkezine yaklaşık 46 km mesafesindedir. Kartepe kayak merkeziyle arasında ise 10 ila 12 km’lik bir mesafe bulunuyor.

Küçük Çiftlik Bungalow

Küçük Çiftlik Bungalow evleri İzmir’in Selçuk ilçesinde yer alıyorlar. Şirince köyü civarlarında bulunan bu konaklama yeri de son derece temiz ve doğal bir alanda insanları ağırlamayı bekliyor. Orada kalmak için de önceden rezervasyon yaparak uygun bir yer ayırtmak gerekiyor.

Küçük Çiftlik Bungalow

Evler, Türkiye ve hatta dünyadan birçok kişinin tanıdığı Şirince köyü civarlarında bulunuyor. İnsanı çok olumlu yönde etkileyen tertemiz havasıyla, büyük ağaçların ve yemyeşil doğa ortamının bulunduğu bir yer de insanların keyifle zamanlarını geçirme olanakları oluyor.

Tabiattan gelen canlıların güzel sesleri eşliğinde insanlar Küçük Çiftlik Bungalow evlerde kalma şansına sahip oluyorlar. Burada da konaklamak için önceden bir rezervasyon yapmak gerekiyor. Oradaki şartlar ve hizmet koşulları hakkında daha net bilgileri almak önem taşıyor.

Ücretsiz kahvaltı, ücretsiz otopark, kablosuz internet ve klima gibi imkânlar bulunuyor. Ayrıca evcil hayvanlar da burada barınabiliyor. Sigarasız ve temiz bir alanda konaklama hizmetleri veriliyor.

Küçük Çiftlik Bungalow evlerine insanlar öğlen 14:00’te giriş yapıyorlar. Çıkış için ise yine öğlen uygun bir zaman isteğe bağlı olarak seçilebiliyor.

Evler İzmir şehir merkezine ortalama 80-85 km’lik bir mesafede bulunuyor. Selçuk Efes Kent Belleği Merkezi’ne ise evlerin mesafe aralığı 8,1 km’dir.

En İyi Bungalov Evleri Fiyatları 2024

Türkiye’nin dört bir yanındaki bungalov evleri 2024 fiyatlarına Bungalov Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz!

Sık Sorulan Sorular

Bungalov ev alırken nelere dikkat edilmelidir?

Konum, malzeme kalitesi, izolasyon, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi yapısal özelliklerin yanı sıra, arazi yapısı ve çevresel etkenler önemlidir. Ayrıca, legal izinler ve yapı kullanım alanının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Bungalov evlerin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Avantajları arasında doğayla iç içe yaşama imkanı, enerji verimliliği ve genellikle daha düşük bakım maliyetleri bulunur. Dezavantajları ise sınırlı yaşam alanı ve bazı durumlarda şehir merkezlerine uzaklık olabilir.

Bungalov evler için en popüler lokasyonlar hangileridir?

Bungalov evler, genellikle ormanlık alanlar, kıyı bölgeleri ve dağlık alanlar gibi doğal güzelliklerin yoğun olduğu lokasyonlarda tercih edilir. Popüler lokasyonlar arasında; Ege ve Akdeniz kıyıları, Kuzey Amerika’nın ormanlık alanları ve Avrupa’nın Alp bölgeleri sayılabilir.

Bungalov evlerin fiyat aralığı nedir?

Fiyatlar, evin büyüklüğü, kullanılan malzemelerin kalitesi, lokasyonu ve ek özellikler gibi birçok faktöre bağlı olarak geniş bir aralıkta değişiklik gösterir. Ekonomik seçeneklerden lüks tasarımlara kadar, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir bungalov bulmak mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu