Gezilecek Yerler

En Çılgın Alaçatı Gece Kulüpleri

Alaçatı gece kulüpleri sunulan hizmetlerle, tüm müşterilerin geceleri çılgınca eğlenmelerini sağlıyor. Eğlence tutkunu olanlar, en çılgın eğlence seçeneklerinin sunulduğu gece kulüplerini tercih ediyor.

Alaçatı’ya ilk defa gidecek olanlar için en çılgın gece kulüplerinin hangileri olduğu, ne tür hizmetlerin sunulduğu hakkında bilgi veren içeriğimiz sizlerle. Alaçatı merkezi, sahilden biraz içeridedir. Gece kulüpleri de ses gürültü sorunu yaşanmaması için genelde merkezden biraz dışarıdadır.

İşte En Çılgın Alaçatı Gece Kulüpleri

Çılgın gece kulüplerinden yaya olarak dönüş olamayacağı için eğlenen ve alkol alanlar, transfer hizmetleri ya da taksilerle eğlence sonunda otellerine dönebiliyor. Gece kulüpleri, ünlü sanatçı ve diğer canlı müzik hizmetleri ile konuklarının sabaha kadar eğlenmesini sağlıyor.

Alaçatı’da her türlü eğlence için mekan seçenekleri bulunuyor. Gece hayatı için tercih edilen mekanlar dışarıda bulunuyor ve insanlar, transfer hizmetleri, özel araçları ya da taksi gibi ulaşım seçeneklerini kullanıyor.

Tren Beach Ayayorgi

Tren Beach Ayayorgi

Alaçatı club konusunda çok fazla seçenek sunuyor. En çılgın gece kulüpleri arasında, Tren Beach Ayayorgi, yaz tatillerinde misafirlerin aradığı her türlü eğlenceyi sunuyor. Clup partileri, happy hour etkinlikleri ve plajı ile keyifli vakitler geçirilmesini sağlıyor.

Gece hayatı için mekan arayanların ilk tercih ettikleri yerdir. Tren Beach Ayayorgi yaz gecelerinde sınırsız eğlence için ünlü sanatçıların programlarına yer veriyor. Edis, Ezhel, Teoman, MFÖ gibi ünlü sanatçıların şarkılarıyla sabaha kadar eğlenebiliyorsunuz.

Kafepi Beach Club

Kafepi Beach Club

Alaçatı’da haftanın her günü gece hayatını doyasıya yaşayabiliyorsunuz. Alaçatı mekanlar ve hizmetleri ile tüm konukların beklentilerini karşılıyor. KafePi Beach Clup, hem denizi hem de gece hayatı ile büyülüyor. Gündüz denizden faydalananlar, geceleri, özel hazırlanan programlarla sınırsız eğleniyor.

Geceye doğru saatler ilerlediğinde heyecanlı ve eğlence dolu dakikalar başlıyor. KafePi Beach Clup giriş fiyatları, hafta için 60 – 80 TL arası olurken, hafta sonralı 80 – 100 TL arası oluyor. Bu sunulan eğlence programlarının içeriklerine göre değişiyor. Girişleri kontrol ediyor ve içeride mümkün olduğu kadar kadın ve erkek sayısının eşit olmasını sağlıyor.

Fly-Inn Beach Club

Fly-Inn Beach Club

Alaçatı gece kulüpleri ile ünlüdür ve yerli, yabancı tüm turistlerin en iyi şekilde misafir edilmesini sağlıyor. Gece eğlencelerinin en iyi adreslerinden birisi olan Fly-Inn beach clup, hem restoran hem de eğlence seçenekleri ile en iyi hizmetleri sunuyor.

Gece hayatını daha seviyeli ve kaliteli yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği yerdir. Türkiye’nin en ünlü DJ’lerinin sahne aldığı bu mekanda, yaz aylarında parti programları saat 17:00’den sonra başlıyor. Alaçatı’nın en büyük gece mekanlarından birisidir ve aynı anda 2500 kişi eğlenebiliyor. Giriş için 90 TL ödeyenler, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeye devam edebiliyor.

Veranda Alaçatı

Veranda Alaçatı

Alaçatı mekanlar listesini yapanlar, hem gündüz hem de gece sunulan hizmetlerden faydalanmak istediklerinde, Veranda Alaçatı’yı seçiyor. Türkiye’nin farklı yerlerinde de şubesi olan işletme, Alaçatı hizmetlerini 2019 yılından bu yana sürdürüyor.

Gündüzleri plaj, geceleri ise meyhane konseptinde hizmetler sunuyor. Gece hayatı arayanlara en iyi mekanlardan birisi olduğunu gösteriyor. Meyhane konseptinde gece hizmetlerini sunarken tüm misafirlerine Alaçatı ve Ege mutfağının birçok çeşidini sunuyor.

Yemekleri ile birlikte nostalji müziklere de yer vererek herkesin keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Gece hayatı yaşamak isteyenler için iki kişilik meze ve içki masası ücretlerini 250 – 300 TL arası sunuyor.

Paparazzi

Paparazzi

Alaçatı eğlence mekanları gündüzleri restoran ve plaj hizmetleri sunarken, akşamları, gece kulübüne dönüşüyor ve herkese hizmet sunuyor. Paparazzi, Alaçatı’da her türlü eğlencenin ve hizmetin sunulduğu bir yerdir. Organizasyon, bar, restoran ve beach hizmetlerini sunuyor. Bu alanlarda hizmet isteyenler, düzenlenecek programlarla eğlenebiliyor.

Paparazzi, deniz kenarında bulunan bir mekandır ve canlı müzik programları ile sabaha kadar eğlenilmesini sağlıyor. Alaçatı’nın en çok tercih edilen ve beğenilen mekanı olduğu için genelde dolu oluyor. Bunun için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekebiliyor. Deniz kenarında tüm konuklarına DJ performansları sunarak yaz tatillerini eğlenerek geçirmelerini sağlıyor.

The Beach Of Momo

The Beach Of Momo

Alaçatı mekanlar hakkında verilen bilgiler, nerede olduğunu, adres bilgisini ve giriş ücreti dahil tüm hizmetlerini gösteriyor. The beach of momo, Alaçatı’ya özgü tarihi taş binada hizmet veriyor. Gündüz saatlerinde müzikli yemek hizmetleri sunarken, gece hayatı için 19:30 – 04:00 saatleri arasında canlı müzikli eğlenceler düzenliyor.

Yaz akşamları, haftanın her günü özel programlar yaparak gece hayatının en iyi şekilde yaşanmasını sağlıyor. Yaz akşamlarının vazgeçilmez mekanlarından birisidir ve çılgınca gece hayatının yaşanmasını sağlıyor.

DJ performansları, konukların sabaha kadar dans etmesine yardımcı oluyor. Programlarını kesintisiz bir şekilde sürdürüyor ve tüm konuklarının saat 04:00 kadar çılgınca dans etmelerini, doyasıya eğlenmelerini ve sunulan hizmetlerden memnun kalmalarını sağlıyor.

Tektekçi (Onair) Alaçatı

Alaçatı’nın en iyi mekanlarından olan Tektekçi, hizmetlerini yeni ismi Onair ile devam ettiriyor. Çılgınca gece hayatı için canlı müzik programları yapıyor. Ünlü isimler sahne alıyor ve konukları eğlendiriyor. Tektekçi Alaçatı’da Zeynep Bastık, Baran Bayraktar gibi birçok ünlü isim yaz aylarında gecelerin çılgınca yaşanmasını sağlıyor.

Alaçatı’ya gelenler, haftanın her günü saat 04:00’e kadar sınırsız eğlenebiliyor. Sınırsız eğlence seçenekleri ile uygun fiyatlı menülerde sunuyor. Tetketçi (onair) Alaçatı’da eğlenenler, kişi başı ücreti, diğer mekanlara göre daha az ödüyor.

Ekonomik fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile öne çıkan, önerilen mekanlar arasında yer alıyor. Tektekçi’yi tercih edenler, kişi başı ortalama 150 TL gibi uygun ücretler ödeyerek eğlenebiliyor.

Jolly Joker Alaçatı

Jolly Joker Alaçatı

Alaçatı mekanlar arasında yer alan işletmelerin çoğunun farklı illerde de şubeleri bulunuyor. Jolly Joker, Antalya, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa’da da şubeleri ile gece hayatının en iyi şekilde yaşanmasını sağlıyor.

Alaçatı gece hayatının önemli markalarından birisidir ve yaz aylarında, Gülşen, Yıldız Tilbe, Duman, Buray, Teoman, Demek Akalın, Can Bonomo gibi çok sayıda isim konserler veriyor. Konser programlarını takip edenler, bilet alarak gece sabaha kadar eğlenebiliyor.

Yaz gecelerini renklendiren konserler için giriş biletleri, sanatçıya göre farklı fiyatlardan satılıyor. Jolly Joker konser biletleri genelde 50 – 200 TL arasında oluyor. Gece hayatı için programları 23:00 – 03:00 saatleri arasında düzenleniyor.

House 44

Alaçatı mekanlar hafta sonları çok kalabalık oluyor ve yer bulmakta zorlanabilirsiniz. House 44, tüm tatilcilerin özellikle hafta sonra en favori mekanları arasında yer alıyor. Gece kulübü olarak hizmet verdiği için Çarşamba, Cuma, Cumartesi günleri sabaha kadar program yapıyor. Popülerliği, sunduğu hizmet kalitesinden olduğu için isteyen herkes rahatlıkla tercih edebiliyor.

Jun Bistro Pub

Alaçatı meyhane konseptinde hizmet veren mekanlar, müzik programları ile müşterilerini eğlendiriyor. Jun Bistro Pub, açık havada canlı müzik programları yapıyor. Gece hayatı için tercih edilebilecek en iyi yerler arasında bulunuyor. Eşinizle, arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz ve müzik eşliğinde bir şeyler yiyip içebileceğiniz yerlerden birisidir.

Sonuç

Alaçatı mekanlar gece hayatının en iyi şekilde yaşanmasını sağlamak için birbiriyle yarışan işletmelerden oluşuyor. En iyi ve çılgınca eğlence seçenekleri sunan mekanları öğrenmek için www.gidelimmi.com sitesini ziyaret etmeniz, tatil öncesi mekan seçimi konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Gece hayatı mekanları, canlı müzik programları yapıyor ve eğlencenin sınırsız yaşanmasını sağlıyor. Alaçatı, Türkiye’nin ve Dünyanın en iyi tatil merkezlerinden birisidir. İzmir, Çeşme ilçesine yakın olması, hem ulaşımın kolay olmasını hem de konumu ile çok fazla turistin gelmesini sağlıyor.

Alaçatı’da bulunan gece hayatı mekanları, insanların daha rahat eğlenebilmesi için merkezden biraz dışarıda bulunuyor. Gece mekanları, girişlerde çift olunmasını istiyor ve eğlencenin kalitesini artırmak için mekan içerisinde erkek ve kadın sayısının eşit olmasına dikkat ediyor. Giriş ücretini ödeyenler, içeride, yemeklerini yerken canlı müzik dinleyebiliyor, dans edebiliyor ve gönüllerince eğlenebiliyorlar.

Gece hayatını yaşayarak tatilini unutulmaz yapmak isteyenler, Alaçatı’ya gitmeye karar verdiklerinde, www.gidelimmi.com paylaşımlarını takip ederek, nereye gidilir, ne yenir, giriş ve menü ücretleri gibi bilgilere sahip olabiliyor. Gündüz deniz keyfini geceleri ise sınırsız eğlenceyi yaşamak isteyenler için Alaçatı’da en popüler mekanların tümü hizmet özellikleri ile gösteriliyor.

Daha fazla Alaçatı içeriği için –> https://www.gidelimmi.com/alacati-mekan-onerisi/

Sık Sorulan Sorular

Alaçatı Gece Nereye Gidilir?

Alaçatı barlar sokağı gece eğlenmek isteyenlerin aradıkları birçok mekanı bir arada bulabilecekleri yerdir. Alaçatı’da gece eğlencesi için Tren Beach Ayayorgi, Paparazzi, Tektekçi, Veranda gibi birçok popüler mekana gidebilirsiniz.

Veranda Alaçatı Ne Kadar?

Alaçatı port mekanlar arasında yer alan Veranda Alaçatı’da iki kişilik masa ücreti ortalama 250 TL’dir. Masada, meze çeşitleri, ana yemek, 35 cl rakı ya da 75 cl şarap bulunuyor. Bu fiyatlar kişi başı olarak hesaplanıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu