Gezilecek Yerler

Alaçatı’da Birbirinden Eğlenceli 10 Mekan Önerisi

Alaçatı mekanlar herkesin eğlenmesini ve yeme içme ihtiyacının karşılanması için farklı özelliklere sahiptir. Yaz tatilinin önemli merkezlerinden birisi olan Alaçatı’da gece hayatı oldukça hareketlidir ve doyasıya eğlenebileceğiniz çok sayıda mekan bulunuyor. Tatil boyunca tüm vaktinizi eğlenerek geçirebilmeniz için birbirinden eğlenceli en iyi mekanlar hakkında bilgi veriliyor.

Beach Club Mekanlar

Alaçatı mekanlar sunulan hizmetlere göre ayrılıyor. Beach club mekanlarla ilgili yapılan öneriler, deniz, güneş ve müzik hizmetlerinden bir arada faydalanabileceğiniz yerleri bulmanızı sağlıyor.

Önerilen mekanlarda ünlü sanatçılar sahne alıyor ve doyasıya eğlenmeniz sağlanıyor. Beach clup mekanlarda sunulan hizmetler hakkında bilgi edinerek tatilde mekan seçimini daha kolay yapabilirsiniz. Her mekan için detaylı açıklamalar güncel bilgiler olarak yapılıyor.

Tren Beach Ayayorgi

Tren Beach Ayayorgi

Clup parti hizmetleri ile plaj keyfini çıkartabileceğiniz en iyi mekanlardandır. Alaçatı müzikli mekanlar arasında ilk sırada gösterilir ve ünlü sanatçılar, Dj performansları, gecelerin daha eğlenceli geçmesini sağlıyor.

Tren Beach giriş ücreti 75 TL ve Alaçatı’da gece hayatı denildiğinde akla ilk gelen yerlerden birisidir. Önceki sezonlarda, ünlü sanatçılardan, Ezhel, Demek Akalın, Edis, Teoman, Tan Taşçı, MFÖ gibi birçok isim sahne almıştır.

Kafepi Beach Club

Kafepi Beach Club

Ayayorgi koyundadır ve denizi ile tüm ziyaretçilerini hayran bırakıyor. Alaçatı mekanlar 2023 listesinde, en popüler ve önerilen yerler arasında yer alıyor. Gündüz denizi, gece ise eğlence programları ile unutulmaz anlar yaşatıyor. Alaçatı beach clupleri arasında en popüler olanıdır.

Fly-Inn Beach Club

Fly-Inn Beach Club

Alaçatı mekanlar arasında en geniş kapasiteye sahip mekanlardan birisidir. 2500 kişilik geniş kapasitesi ile Alaçatı’daki en büyük eğlence mekanı olarak hizmet veriyor. Gündüzleri, kahvaltı, deniz, kumsal hizmetlerinden faydalanabilirken, geceleri, düzenlenen partiler sayesinde sınırsız eğlenebiliyorsunuz.

Eğlence severler için önerilen en iyi mekanlardandır. Yaz aylarında dünyanın en iyi DJ’lerini konuk ediyor ve program seçenekleri sunuyor. Fly-Inn Beach kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyor ve müşterilerinden giriş ücreti olarak 90 TL alıyor.

Veranda Alaçatı

Veranda Alaçatı

Alaçatı Beach Resort içerisinde yer alıyor ve gündüzleri, çark plajında deniz hizmeti, geceleri ise meyhane konseptine geçerek konuklarını en iyi şekilde karşılıyor. Alaçatı’nın yeni nesil meyhane mekanlarından birisidir.

Saat 18:00’e kadar plaj menü seçenekleri sunuyor. 18:00’den sonra meyhane menüleri ile konuklarının eğlenmesini, ege mutfağının lezzetlerini tatmalarını sağlıyor. 2019 yılından bu yana Alaçatı gece hayatının en iyi mekanları arasında bulunuyor. Akşam meyhane menü seçeneklerinde, Avokadolu karides, Midyeli yaprak sarma, otlu yemek tarifleri gibi çok fazla ürün türü yer alıyor.

Paparazzi

Paparazzi

Paparazzi, farklı hizmet seçenekleri için dört ayrı bölüm kullanıyor. Alaçatı port mekanlar arasındadır ve gündüz saatlerinde beach, gece saatlerinde ise gece kulübü olarak hizmet veriyor.

Hizmetlerini, beach, bar, restoran ve düğün gibi organizasyonlar şeklinde dört farklı alanda sunuyor. Gece boyu eğlenmek isteyenler için sabahın ilk saatlerine kadar canlı müzik ve dj performanları sunuyor.

The Beach Of Momo

The Beach Of Momo

Alaçatı sokaklarında, taş bina yapısı ile tüm misafirlerini otantik bir ortamda karşılıyor. Hacımemiş mahallesindedir ve Alaçatı’da tatil yapanlar sık ziyaret eder. Müzik eşliğinde yemek yenilebilecek yerlerden birisidir.

Geceleri 19:30 – 04:00 saatleri arasında en iyi eğlence hizmeti sunuyor. Yaz akşamlarında dj performansları, konukların, İtalyan mutfağı lezzetlerinden oluşan menüsü ile en iyi mekan önerilere arasında yer alıyor.

Restoran Meyhane Mekanları

Alaçatı mekanlar açısından oldukça zengindir ve gelen tüm misafirlerin, aradıklarını bulmalarını sağlıyor. Restoran meyhane mekanları, konukların günün her saatinde en güzel meze ve yemek çeşitlerine ulaşmalarını, bu lezzetleri tatmalarını sağlıyor.

Alaçatı’nın taşlı sokaklarında yürürken, rengarenk binalarda keyifli vakit geçirebileceğiniz restoranları bulabileceksiniz. En iyi restoron ve meyhane mekanları için güncel araştırmalar yapılıyor, tatilcilerin nerelerde zaman geçirmek istediklerine yardımcı olunmaya çalışılıyor.

Esnaf Alaçatı

Esnaf Alaçatı

Her zaman önerilen Esnaf Alaçatı, modern meyhane konseptine sahiptir. Alaçatı mekanlar listesinde de en lezzetli yemeklerin, haftanın her günü sunulduğu yer olarak öneriliyor. Taş sokaklara kurulan masalarda, açık havada en güzel mezelerin tadına bakabiliyorsunuz. Fiyatları, hafta içi, hafta sonu ve özel günler için farklı olabiliyor. Alaçatı’ya gelen herkesin mutlaka uğraması gereken mekanlardan birisidir.

Limon Köyiçi Alaçatı

Limon Köyiçi Alaçatı

Limon Köyiçi, modern görüntüsü ve özel dekorasyon çalışmaları ile tüm müşterilerin büyük beğenisini kazanıyor. Oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. Sunulan kokteyl ve yemek menüleri için oluşturulan fiyatlar oldukça uygundur.

Sürekli müzik yayını yapılıyor ve Türkçe pop, yabancı müzik kategorilerinde daha çok 80’ler, 90’lar müziklerine yer veriyor. Alaçatı’ya gidildiğinde gidilmesi gereken mekanlardan birisidir.

Atiye

Atiye

Alaçatı’da gece hayatı için mekan arayanlara önerilen yerlerdendir. Hacımemiş mahallesindedir ve gece hayatının en iyi yaşandığı meyhanelerden birisidir. Haftanın her günü akşam saatlerinden gece 03:00’e kadar DJ performansları ile gece hayatının renklenmesini, daha eğlenceli olmasını sağlıyor.

Alaçatı mekanlar hakkında bilgi sahibi olmak ve tatilde, nerede, ne zaman, ne yapılır sorularına cevap bulmak isteyenler, sık sorulan sorular bölümünü inceleyebiliyor.

Sonuç

Alaçatı mekanlar için önerilere ihtiyaç duyanlar, www.gidelimmi.com sitesinde arama yaparak güncel bilgilere ulaşabiliyor. Şehirler, gezilecek yerler, ne yenir? gibi başlıklar altında yer verdiği detaylı açıklamalarla, tatil planı yapan, tatil için Alaçatı’yı seçenlere ön bilgi veriyor. Tatilde hangi mekanlarda yemek yenir, hangilerinde gece hayatı daha iyidir gibi soruların tümüne cevap vermeye çalışıyor. Doğru mekan, kaliteli hizmet demektir.

Alaçatı gidilecek mekanlar hizmet türlerine göre ayrılıyor. Beach clup mekanlar, meyhane ve restoran mekanları, gece hayatı mekanları gibi farklı kategorilerde en iyi mekanlar, hizmetlerine göre öneriliyor.

Alaçatı’da çok sayıda mekan seçeneği bulunuyor. Klasik meyhanelerden, yeni nesil meyhanelere, lüks restoranlardan ev yemekleri restoranlarına kadar tüm mekan seçenekleri ile gelen turistlere en iyi hizmetleri sunuyor.

Yaz tatili denilince insanlar, gündüz plaj keyfi, geceleri sınırsız eğlence hayal ediyor. Alaçatı, sahip olduğu mekanlar sayesinde tüm müşterilerine aradıklarını sunuyor. Tüm mekanlar, her yıl daha fazla müşteri kazanabilmek için sürekli yenilikler yapıyor.

Alaçatı’da birbirinden eğlenceli en iyi ve önerilebilecek mekanlar belirlenmeye çalışılırken, sunulan hizmetleri, fiyatları ve diğer özellikleri karşılaştırılıyor. www.gidelimmi.com sayesinde önerilen tüm mekanları, hizmet konseptlerine göre ayrı listeler halinde bulabiliyorsunuz. Her mekanın yemek menüsü, ortama fiyat ve konum bilgileri paylaşılıyor.

Sık Sorulan Sorular

Alaçatıda Hangi Meyhaneye Gidilir?

Alaçatı’da, Esnaf Alaçatı, Limon köyiçi gibi meyhanelere her zaman gidebilirsiniz. Alaçatı mekanlar meyhane konseptine göre hizmet verdiği için konumuna, fiyat bilgilerine göre seçim yapabilirsiniz.

Alaçatı Gece Nereye Gidilir?

Geceleri canlı müzik arıyorsanız, Alaçatı beach clup restoranlarına gidebilirsiniz. Tümünde sabahın ilk ışıklarına kadar canlı müzik hizmetleri sunuluyor.

Veranda Alaçatı Ne Kadar?

Alaçatı gece hayatının en iyi yaşadığı mekanlardan birisidir. Veranda’da fix menü sunuyor ve iki kişilik masalar ortalama 250 TL – 300 TL arasındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu