Gezilecek Yerlerİzmir

Çeşme Beach ve Plaj Giriş Ücretleri 2024

Çeşme beach ve plaj seçenekleri ile tatilin doyasıya yaşanmasını sağlıyor. Çeşme denildiği zaman akla tatil ve gece hayatı geliyor. Yaz aylarında dünyanın her yerinden turist geldiği için Çeşme ve çevresindeki tüm plajlar çok kalabalık oluyor. Beach ve plajların nerelerde olduğu, giriş ücretleri gibi bilgileri araştırıyor ve sunuyoruz.

Keyifli tatil yapabilmek için bütçenize uygun plaj ve beachleri bulabilmeniz için Çeşme’deki tüm beachler giriş ücretlerine göre sıralanmıştır. Sıralama işlemleri, ucuzdan pahalı olana doğru yapılabiliyor. Tatilini Çeşme ya da Alaçatı bölgesinde geçirmek isteyenler, denizin ve güneşin tadını çıkartırken düzenlenen çeşitli etkinliklerden de faydalanabiliyor.

Bu etkinliklerden faydalanabilmek için beach seçimini yapmanız ve giriş için belirlenen kişi başı ücreti ödemeniz gerekiyor. Tercih edebileceğiniz ve bütçesine uygun olanını seçebileceğiniz listeye ulaşmanız sağlanıyor. Sunulan listeyi inceleyebilir ve beach clup ya da plaj seçimini yapabilirsiniz.

Çeşme Paljları: Sera Beach

Sera Beach

Çeşme beach listesini incelediğinizde, 130 metrelik kumsala sahip olan Sera Beach bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. 600 metrelik koy ve 1000 m² çim alanı ile insanların güneşlenmesine, denize girmesine fırsat sunuyor. Sera Beach giriş ücretleri, hafta içi ve hafta sonu farklı oluyor.

  • Hafta içi giriş ücreti: 50 TL,
  • Hafta sonu giriş ücreti: 80 TL,

Kişi başı ücretler olarak uygulanıyor ve giriş yapanlar, şemsiye, şezlong hizmetlerinden faydalanabiliyor. Çeşme’de kafa dinleyebileceğiniz ve denizin tadını çıkartabileceğiniz koylardan birisidir. Hafta sonu daha fazla talep oluyor ve kapasite dolana kadar müşteri kabul ediliyor. Kapasite kadar giriş yapıldığı için tüm konuklar, hizmetlerden faydalanabiliyor.

Çeşme’de Plaj ve Clupler: Dharma Beach Club

Dharma Beach Club

Dharma beach clup, Çeşme’nin en beğenilen ve nezih beach clublerinden birisidir. Çeşme beach mekanları arasındaki yerini 2015 yılında almıştır. Sunulan hizmetler, hijyen ve temizlik açısından Çeşme’nin en kaliteli beachlerinden birisi olarak gösteriliyor. Dharma beach clup tüm müşterilerine ücretsiz otopark hizmeti sunuyor.

Kişi başı girişleri ise 75 TL olarak belirlemiştir. Her yaz sezonu için fiyat güncellemeleri yapılıyor. 2024 yaz sezonu açılmadan yeni fiyatlarını belirleyerek müşterilerine duyuracaktır. Çeşme’de Altınkum, Çavuşkuyu mevkiinde bulunuyor ve ulaşımı kolay yerlerden birisidir.

Dilaila Beach

Dilaila Beach

Çeşme beach clubleri arasında mavi ve yeşilin buluştuğu, muhteşem manzarası bulunan yerlerden birisidir. Dilaila beach hizmetleri ile davet, düğün gibi çeşitli organizasyonların yapılmasını sağlıyor.

Plajı, Çeşme’nin en sakin, huzurlu ve sessiz plajlarından birisidir. Geniş katılımlı organizasyonlar için uygundur ve plaj düğünü yapmak isteyenlerin tercih ettiği yerdir.

Dilaila beach giriş ücretleri, hafta içi 70 TL, hafta sonu 80 TL olarak uygulanmıştır. 2024 fiyat güncellemelerini, sezon açılışına yakın zamanda yapacaktır. Giriş ücretini ödeyerek beach girişlerini yapanlar, şezlong ve şemsiye gibi hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanmaya devam ediyor.

Quente Beach Clup

Quente Beach Clup

Çeşme’nin derinleşmeyen ve ılık sulara sahip Quente beach clup, giriş ücreti uygulayarak misafirlerine kaliteli, güvenilir hizmetler sunuyor. Çeşme Paşalimanında bulunduğu için isteyen herkes çok kolay ulaşım sağlayabiliyor. Hem kumsalı hem de çim alanları ile misafirlerin gün boyunca keyif alarak eğlenmelerini ve güneşlenmelerini sağlıyor.

Giriş ücretleri, 2022 yaz sezonunda, hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL olarak uygulanmıştır. Beach clup olarak hizmet sunduğu için çok sayıda kişinin hizmetlerden faydalanmasını ve denizin tadının çıkartılmasını sağlıyor.

La Plancha Alaçatı

La Plancha Alaçatı

Çeşme beach hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, Alaçatı bölgesini tercih ediyor. La Plancha Alaçatı, içki kokteylleri ve yemek hizmetleri ile konuklarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Bütçenize uygun ve aradığınız özelliklere sahip beach clubleri giriş ücretlerine göre seçebiliyorsunuz. La Plancha Alaçatı giriş ücreti, 200TL + 150 TL olarak belirleniyor.

Toplam 350 TL ödeyerek giriş yapanlar, sunulan menü seçeneklerinden ücretsiz faydalanabiliyor ve tatilin keyfini çıkartabiliyor. Aynı yerde önceden Spiaggia Grande Alaçatı hizmet verirken, La Plancha Alaçatı 2021 yılı yaz sezonu ile birlikte hizmet vermeye başladı.

Cozy Beach

Cozy Beach

Çeşme beach fiyatları konum ve sunulan hizmet seçenekleri ile farklıdır. Cozy beach, 2020 yılında açılan ve Ayayorgi koyunda yer alıyor. Gece ve gündüz hizmetleri misafirlerini ağırlıyor. Çeşme’nin en güzel koyunda yer alıyor olması, gösterilen ilginin daha fazla olmasını sağlıyor. Cozy beach giriş ücreti 100 TL’dir.

Her yeni sezonda fiyat güncellemesi yapılıyor ve sunulacak olan hizmetlerde ona göre belirleniyor. Sunulan hizmetlerle, günün her saatini denizin ılık sularında ve şezlonglarda güneşlenerek geçirebiliyorsunuz. Kaliteli bir hizmet beklentisinde olanlar, beach seçimi yaparken, cozy beachi her zaman ilk sıraya koyuyor.

Boheme Beach

Boheme Beach

Çeşme beach clublar plaj modasına yenilikler kazandırmaya çalışıyor. Boheme beach, plaj hizmetleri ile birlikte, özenle hazırlamış yeme içme seçeneklerini de sunuyor. Gelen tüm misafirleri bol yemek çeşitleri sunduğu için herkes istediği ve sevdiği yemeklerin tadına bakabiliyor.

Boheme beach giriş ücreti, 200 TL ve içeride sunulan hizmetlerin birçoğundan ücretsiz olarak faydalanılmaya devam edilebiliyor. Boheme beach, Çeşme’nin Ovacık mevkiinde bulunuyor.

Özel hizmetleri ile konukların daha rahat etmelerini ve özgür davranmalarını sağlıyor. Konum olarak deniz suyu diğer plajlara göre biraz soğuk olsa da oldukça temiz ve kullanışlıdır.

Elias Alaçatı

Elias Alaçatı

Çeşme en iyi beach mekanları arasında yer alan Elias Alaçatı, misafirlerine Yunan esintilerini hissettiriyor. En iyi koylardan birisinde olması ve deniz keyfinin sınırsız yaşanması yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

Restoran hizmetlerinin Yunanlı şef tarafından sunuluyor olması, Ege ve Yunan mutfağının çeşitli lezzetlerinin yer almasını sağlıyor. Alaçatı’da Süzer Sun Dreams Hotel sahilinde yer alıyor ve giriş ücreti 200 TL’dir. Elias beach işletmesi, farklı yerlerdeki şubelerinde olduğu gibi Alaçatı’da da en kaliteli hizmetleri sunuyor.

Fly-Inn Beach

Fly-Inn Beach

Fly-Inn Çeşme’nin en güzel koyunda yer alıyor ve misafirlerine çeşitli aktivite seçenekleri sunuyor. Fly-Inn beach’de müzik, dans, spor, sanat gibi çok farklı aktiviteleri bulabiliyorsunuz. Bu aktiviteler, gelen misafirlerin daha iyi vakit geçirmelerini sağlıyor.

Masmavi denizi ile her yaştaki insanların sularda zaman geçirmesini sağlarken, yeşil çim alanlarında da farklı etkinliklerin yapılmasını sağlıyor. Aktivite seçeneklerinden dolayı oldukça kalabalık olan ve tercih edilen bir yerdir.

Fly-Inn beach giriş ücreti şöyledir:

  • Giriş ücreti 200 TL ( şemsiye ve şezlong dahil),
  • Otopark ücretsiz,
  • Çocuklar 100 TL,

Rezervasyon yaptırabiliyor ve geldiğinizde yer bulma sorunu yaşamıyorsunuz.

Monarch Beach

Monarch Beach 

Çeşme beach alternatiflerinin çok fazla olması, insanların bütçelerine göre seçim yapmalarını sağlıyor. Güneşin, denizin ve eğlencenin tadını çıkarmak isteyenler, monarch beach çeşme seçeneğini kullanıyor.

Giriş ücreti kişi başı 300 TL ve yapılacak olan etkinlik ve konserlere göre giriş ücretleri değişebiliyor. Giriş ücretleri, hem plaj hem de etkinliklerden faydalanılmasını sağlıyor. Çeşme bölgesinin, yeni beach clublerinden birisidir ve yeni konsepti ile en iyi hizmetleri sunuyor.

Sonuç

İnsanlar, plaj hizmetlerinden faydalanmak istediklerinde ücretli ya da ücretsiz olanlar arasından seçim yapabiliyor. Çeşme beach clublerinin tümü giriş ücreti alıyor ve daha hijyenik, daha kaliteli hizmetler sunuyor.

Beach ve plaj giriş ücretleri hakkında güncel bilgilere ulaşmak için www.gidelimmi.com yayınlarını takip edebilirsiniz. Nereye gidelim gibi aramalar yaparak, Çeşme’deki tüm beach clubleri sıralayabiliyor ve sunulan hizmetlerini, kişi başı giriş ücretlerini, ücrete dahil olan hizmetleri öğrenebiliyorsunuz.

Çeşme beachlerinin giriş ücretleri en düşükten en yüksek olana doğru sıralanıyor ve herkesin bütçesine uygun olanı bulması ve tercih etmesi sağlanıyor. Çeşme merkez ve bağlı tüm beldelerde bulunan koy ve plajlar, hem denizi hem de doğası ile huzurlu vakitler geçirilmesini sağlıyor.

Beach hizmeti sunan işletmeler, özel işletmelerdir ve içeride sundukları hizmetlere göre giriş ücretlerini belirliyorlar. Tercih edilebilecek beach cluplerin büyük çoğunluğu sadece giriş ücreti alıyor ve misafirlerine ücretsiz otopark seçenekleri sunuyor.

Gezi tutkunları, www.gidelimmi.com sayesinde, en çok tercih edilen yerleri, mutlaka görülmesi gereken yerleri, temiz plajları ve beach etkinlik seçeneklerini bir arada bulabiliyor.

Şehirler bölümünden, İzmir ve Çeşme seçeneklerini seçtiğinizde, tatilde faydalanabileceğiniz hizmetlerin neler ve hangi beachin bütçenize uygun olduğunu kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

Çeşme beachlerinde misafirlere sunulan yeme içme hizmetlerinde, menü seçenekleri ve fiyatları gibi birçok bilgiye oraya gitmeden ulaşabiliyorsunuz. Bu hizmetler, bütçenize göre tatil planı yapmanızı sağlıyor.

Ayrıca,

Gezdikçe göreceğimiz, gördükçe keşfedeceğimiz daha çok yer var! Kocaman Dünya, bizim onunla tanışmamızı bekliyor ❤️

Sitemizde, sana fikir olacak onlarca içerik var. Bu yılın “gezilecek yerler” listesini birlikte hazırlıyoruz!

Instagram hesabımızı takip ederek paylaştığımız özel klip ve görsellerden anında haberdar olabilirsin. Ruhunda keşfetmek olan insanların topluluğuna hoş geldin!

@gidelimmi

Sık Sorulan Sorular

Çeşmede Hangi Beachlere Gidilir?

Çeşme beach açısından oldukça zengindir. Yukarıda sayılan ve giriş ücretleri gösterilen tüm beach clublere fiyat karşılaştırması yaparak gidebilirsiniz.

Çeşme Plajları Ücretli Mi?

Çeşme beach clublerin sunduğu plaj hizmetleri ücretlidir. Çeşme’de bulunan halk plajları ücretsizdir ve yaz aylarında oldukça fazla kalabalık oluşuyor.
Daha fazla gezilecek yerler yazısı için –> https://www.gidelimmi.com/gezilecek-yerler/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu